Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Do pobrania

Do pobrania

To nasze multimedia


W tej przestrzeni znajdziesz podcasty podejmujące różną tematykę. Mamy nadzieję, że pomogą one Tobie inaczej spojrzeć na różne sfery Twojego życia. Tworzymy je z intencją abyś Ty i Twoi bliscy mogli sie rozwijać. Częstuj sie dowoli i dziel się z innymi. Miłego słuchania.
Nie jesteś sam. Jak ustrzec się przed poczuciem samotności?

Nie jesteś sam. Jak ustrzec się przed poczuciem samotności?

Samotność kojarzy się z pustką, brakiem kogoś znaczącego, odłączeniem się od ludzi, byciem w pojedynkę w jakiejś ważnej dla nas sprawie. To uczucie, którego doświadczamy niezależnie od stanu cywilnego i liczby ludzi w bezpośrednim otoczeniu. Można czuć się samotnie nawet na tłumnej imprezie, w małżeństwie czy w dużej rodzinie… Taki stan przeżywany od czasu do czasu jest czymś zupełnie naturalnym. A czym właściwie jest samotność? Kiedy jej doświadczamy?

więcej
Nie jesteś sam. Jak ustrzec się przed poczuciem samotności?

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności