Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Wesprzyj nas

Wesprzyj nas

Wesprzyj nas


Alegoria jest miejscem, które tworzą ludzie. Tworzą je uczestnicząc w wydarzeniach, tworzą je organizując wydarzenia, tworzą także poprzez dzielenie się swoimi pomysłami. Jedną z form współtworzenia tej przestrzeni jest wsparcie finansowe.

Podoba Ci się to, co robimy?
Chcesz współtworzyć Alegorię razem z nami?


 

1.

Przede wszystkim dziel się swoimi pomysłami na to miejsce. Może masz coś do zaoferowania innym, co mogłoby zadomowić się w Alegorii? Możesz być twórcą nowego przedsięwzięcia! Skontaktuj się z nami.

2.

Możesz także pomóc finansowo, dokonaj darowizny na cele statutowe Fundacji Alegoria
Najlepszą formą jest ustawienie stałego comiesięcznego zlecenia przelewu. Nawet niewielka kwota, przekazywana regularnie, jest dla nas wielkim wsparciem i dowodem na to, że nasza działalność jest ważna i potrzebna.

Dane do przelewu:
Fundacja Alegoria, Pl. Kazimierza Wielkiego 5, 33-100 Tarnów
Konto Bank BNP Paribas 66175000120000000038673882, tytułem: Darowizna na cele statutowe Fundacja Alegoria

lub poprzez przelew online:

Kwota darowizny:

Kliknij i wesprzyj nas

 

3.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz skorzystać z pakietów sponsorskich (wydatki zaliczane do kosztów uzyskania przychodów) skontaktuj się z nami bezpośrednio na adres e-mail kontakt@alegoria.pl

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności