Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Why mojej komunikacji, czyli jak mieć więcej siły, żeby się dogadać z bliskimi?
15 lutego 2024

19:00 - 20:30
Why mojej komunikacji, czyli jak mieć więcej siły, żeby się dogadać z bliskimi?

 

Zapraszamy Cię na bezpłatne wydarzenie - live 15 lutego 2024 r, godz.19.00, na którym dostaniesz pigułkę najważniejszych informacji o komunikacji oraz o tym, skąd brać siłę do tego, żeby wciąż dbać o dobre relacje ze swoimi dziećmi oraz małżonkami czy tez partnerami życiowymi.

Opowiemy też więcej o płatnych warsztatach, w czasie których będziesz miał/a możliwość popracować zarówno nad swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi jak i nad głębszym wymiarem relacji, żeby nigdy nie zabrakło Ci siły do dogadywania się z bliskimi.

 

Czego dowiesz się w czasie transmisji:

1/ poznasz, jaka rolę pełnią w naszym życiu wartości i w jaki sposób mogą Cię wesprzeć w dogadywaniu się z bliskimi?

2/ dowiesz się, jak nasze mózgi reagują, gdy słyszą głos drugiego człowieka i co z tego wynika rano, kiedy spieszysz się do pracy?

3/ sprawdzisz, co rezonuje w Tobie, gdy mówisz o swoich potrzebach i dlaczego zdarza Ci się wtedy mieć poczucie winy?

4/ będziesz mieć możliwość zadania pytań naszej ekspertce i zainspirowania się tym, czym podziela się inni uczestnicy live

 

Bądź z nami w czwartek 15.02.2024, godz.19.00

Jasne, już się zapisuję!

 

Zapisz to wydarzenie w swoim  kalendarzu! A jesli boisz się, że i tak zapomnisz, to zapewniamy, ze mozesz spać spokojnie. Przypomnimy Ci o nim  i prześlemy też link do transmisji :-)

Live poprowadzi Marta Łazarczyk, która lubi siebie określać jako Kobietę Słowa…

Dlaczego właśnie tak? 

Bo od bycia polonistką i miłośniczką dobrego języka, przedzierając się przez gąszcz zarządzania zespołem szkół, dotarła do miejsca, w którym jest możliwość pogłębionej relacji poprzez komunikację bazującą na NVC. 

Z wykształcenia filolożka, dziennikarka i PR-owiec, coach, trenerka, która skręciła ku komunikacji empatycznej, mediacji (ze szczególną miłością do Kręgów Naprawczych) i logoterapii wg V.E. Frankla.

Ma ponad 15-letnie doświadczenie szkoleniowe (8 000 godzin szkoleniowych i ponad 2 000 godzin indywidualnych konsultacji coachingowych, mentoringowych i logoterapeutycznych).

Na co dzień współtworzy w Fundacji Alegoria projekt Verbi valor – wartość słowa, którego zadaniem jest tworzyć przestrzeń wspierającą lepszą komunikację oraz budowanie relacji w środowiskach: rodzinnym i szkolnym.

 

 

 

 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności