Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Jak  i  po co (od) budować zaufanie w relacji z kimś i ze sobą?
20 września 2023

Jak  i  po co (od) budować zaufanie w relacji z kimś i ze sobą?

Zapraszamy na webinar 20 września 2023 r., godz 19.00 

Zaufanie to ten składnik relacji, który jest jak sól w potrawach – jego dodatek często pozostaje nieodkryty, chyba, że go zabraknie… Co je buduje? Jakie zachowania przyczyniają się do wzrostu zaufania? I czym ono właściwie jest, skoro czymś więcej niż dotrzymywaniem tajemnic?

Podczas webinaru odsłonimy odpowiedzi na te pytania, opierając się na badaniach dotyczących zaufania samym sobie i w związkach. Sięgniemy do obserwacji Johna Gottmana i badań dr Brene Brown, która wskazała jego 7 składowych, m.in. stawianie granic, zakładanie dobrej intencji czy branie odpowiedzialności za swoje błędy. Podzielimy się praktycznymi wskazówkami, jak dbać o zaufanie w relacji i zmierzymy z trudnymi pytaniami także o zaufanie… samym sobie, bo to podwalina do tego, co potem wydarzy się w związkach.

 Zapisuję się!

1.       Co to jest zaufanie do siebie i do innych?

2.       Po co warto rozwijać zaufanie do siebie?

3.       Co rozbija/nadwyręża zaufanie do siebie?

4.       Co zmienia w związku większe zaufanie do siebie nawzajem?

5.       Co nie służy budowania zaufania w związku?

6.       Jak rozwijać zaufanie do siebie – praktyczne wskazówki

7.       Jak rozwijać zaufanie w związku wg modelu BRAVING?

Webinar poprowadzi Monika Chochla - psycholożka, trenerka kompetencji miękkich, terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania.

Od 10 lat jako trener i coach wspiera rozwój takich kompetencji jak: komunikacja, efektywna współpraca w zespole, praca z krytykiem wewnętrznym, rozwój samoświadomości własnej i zaufanie w związku. W pracy z ludźmi najbardziej kręci ją błysk w oku oznaczający, że ktoś właśnie odkrył w sobie moc i siłę do pełniejszego życia, oraz że przyjmuje siebie w całości z tym, co w nim silne i wrażliwe. Przeprowadziła ponad 2 000 godzin szkoleniowych oraz ponad  1 200 indywidualnych konsultacji psychologicznych i coachingowych. Prowadzi autorskie warsztaty psychologiczne dla osób wierzących, inspiruje ludzi do życia zaangażowanego, pisząc bloga www.chcemisie.com.pl. Prywatnie: żona, mama, miłośniczka wypraw rowerowych po Polsce i Europie.

Zapisuje się!

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności