Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Jak stawiać empatyczne granice?
15-22 listopada 2022

Jak stawiać empatyczne granice?

Zapraszamy na  cykl 2 bezpłatnych warsztatów online:

Spotkanie I  15.11.2022  godz. 18.00-20.00

Spotkanie II   22.11.2022  godz. 18.00-20.00

 Zapisuję się !

Podczas warsztatów zbadamy czym są zdrowe granice, a kiedy granice „chorują” – i jakie to ma dla nas znaczenie. Poszukamy sposobów na ich empatyczne stawianie. Poćwiczymy empatyczne odmawianie i nauczymy się dawać sobie empatię, kiedy na naszą granicę reagujemy złością lub żalem.

W warstwie merytorycznej warsztatu oprzemy się o Porozumienie bez Przemocy, skorzystamy także z podpowiedzi ekspertów w zakresie komunikacji (J. Steward, T. Gordon), podpowiedzi neuronauki (D. Siegel), a także narzędzi Resonant Healing Sarah Payton.

 

 

Warsztaty poprowadzi Ewa Tyralik-Kulpa

Trenerka komunikacji umiejętności psychospołecznych, rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, na stałe związana ze Szkołą Komunikacji Opartej na Empatii.

Wykładowczyni empatycznej komunikacji opartej na NVC na Studiach Podyplomowych na SWPS (Komunikacja Oparta na Empatii w Organizacjach) oraz na UW (Przedmiot Proces Komunikacji w Szkole i Przedszkolu dla studentów pedagogiki).

Napisała bestsellerowy poradnik „Uwaga! Złość” (Wydawnictwo Natuli) oraz praktyczny poradnik o dogadywaniu się: "Ewka, co cię ugryzło? Jak się zrozumieć i porozumieć" (Wydawnictwo CoJaNaTo).

Jest współautorką rozwojowego programu Dojrzewalnia Liderek oraz kursu online Komunikacja Oparta na Empatii dla Nauczycieli.

Współtworzy i współorganizuje cykl konferencji Empatyczna Edukacja à Empatyczna Polska w Zduńskiej Woli.

Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt i jest psychoterapeutką w tym nurcie.

 Zapisuję się !

 Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

 

 

 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności