Zapraszamy na Festiwal Filmowy Vitae Valor!

więcej na vvfestival.pl

Webinar  Jak ogarnąć nastolatka? Instrukcja obsługi
02 lutego 2022

18:00 - 19:00

 Webinar Jak ogarnąć nastolatka? Instrukcja obsługi


 

Czy da się ogarnąć nastolatka?

„Myślę, że możemy, jedynie i aż, stwarzać, na całym etapie jego życia, bezpieczne warunki dla jego rozwoju. Podobnie jak przy nasadzaniu drzew – sadząc dąb blisko muru mogę przewidzieć, że kiedyś, rozrastając się, doprowadzi do rozpadu tego muru.”

 

 To dla mnie - zapisuję się!

Na webinarze dowiesz się :

 

·       jakie zachowania nastolatka mieszczą się w normie rozwojowej?

·       jak stwarzać bezpieczne warunki do rozwoju nastolatka?

·       kiedy  już jest czas na to, żeby powiedzieć stop zachowaniom nastolatka , a kiedy można odpuścić?

·       jak opanować domowe spiny, niesnaski oraz  kryzysy małe i duże?

 

Ten webinar jest dla Ciebie,  jeśli:

 

·       jesteś rodzicem, dziadkiem, nauczycielem nastolatka i masz przekonanie, ze coraz bardziej nie rozumiesz  jego zachowań,

·       masz (na razie) młodsze dzieci, ale już chcesz się przygotować do tego, co Cię czeka, bo wiesz, ze lepiej wcześniej być przygotowanym na ten etap rozwojowy,

·       zastanawiasz się, co poszło nie tak, ze dzisiaj jest Ci trudno dogadać się z Twoim dzieckiem,

·       obawiasz się, że jesteś niewystarczająco dobrym rodzicem,

·       lubisz swojego nastolatka i jest wam dobrze, ale zastanawiasz się , czy może być lepiej.

  

 To dla mnie - zapisuję się!

Webinar poprowadzi

Wacław Srebro - psycholog, nauczyciel akademicki. Od ponad 20 lat, zajmuję się pracą  z młodzieżą i rodzinami. Prowadzi szkolenia i zajęcia warsztatowe dla nauczycieli i uczniów. Jest członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinnej przy Prezydencie m. Tarnowa. Bierze udział w różnych formach doskonalenia umiejętności z zakresu pomocy psychologicznej. Posiada szerokie doświadczenia z zakresu profilaktyki uzależnień i psychoedukacji zdrowia psychologicznego. W swoich działaniach zawodowych i w osobistym życiu osobistych podkreśla zasadę, że ważniejsze od tego, co się stało jest to, co z tym zrobimy.

 

Inicjatywa jest współfinansowana ze środków przekazanych przez Operatora Programu Grantowego w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Tarnowski” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności