Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

11 października 2021

Debata o rodzinie-małżeństwo

„Komunikacja to mówienie tego, co jest na dnie mojego serca”

„Miłość to podjęcie ryzyka tracenia swojego życia na rzecz drugiej osoby”

Dnia 11 października 2021r odbyła się debata w ramach projektu Rodzina w CENTRUM, który jest realizowany przez KCEM KANA dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej

W trakcie tego spotkania debatowały ze sobą małżeństwa z różnym stażem. Gościliśmy państwa Magdalenę i Dariusza Kleczyńskich, Igę i Dariusza Grzybowskich oraz Annę I Jerzego Talarów

Główną ideą projektu " Rodzina w Centrum" jest propagowanie rodziny jako centrum życia społecznego. To podstawowa komórka życia społecznego ma określone zadania i role w społeczeństwie, a jednocześnie dopomina się wsparcia i szacunku ze strony innych środowisk i grup społecznych. Kształtowanie i promowanie rodziny jako związku kobiety i mężczyzny oraz macierzyństwa i rodzicielstwa to zadanie trudne, gdyż nie jest odpowiednio ukazywane w szeroko pojętych mediach.

W trakcie debaty, którą prowadził Marcin Lewandowski padały pytania z sali ale też zadawali je uczestnicy czatu. Pytano między innymi o to jak odbudowywać relacje , w której uczucie już odeszło wiele lat temu lub zostało zapomniane?

Rada osób debatujących była taka, żeby odbudowywać krok po kroku z cierpliwością, z wiarą, ze to może trochę potrwać. Bo tak, jak rozmontowywanie relacji trwało sporo czasu, tak też odbudowanie będzie trwało  i wymaga podjęcia trudu, wysiłku.

Kolejna debata  już 08.11.2021. Zapraszamy.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności