Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Jak merytorycznie przekonywać innych? Warsztat argumentacyjny
25 lutego 2021

Jak merytorycznie przekonywać innych? Warsztat argumentacyjny

Zapraszamy na warsztat, w trakcie którego będzie można zyskać wiedzę, dotyczącą uczciwych i merytorycznych metod argumentacji zarówno w oficjalnych dyskusjach jak i w życiu codziennym.
Zaprezentowane zostaną metody argumentacji znane z debat sportowych jak metoda SEI, z biznesu jak PEEL czy życia codziennego jak 4P.
Wraz z uczestnikami omówiony zostanie temat etycznej argumentacji, unikania nieuczciwej argumentacji typu ad personam i ad hominem, czy radzenie sobie w sytuacji kiedy inni stosują te argumenty.
Warsztat zostanie przeprowadzony z naciskiem na praktyczne doskonalenie umiejętności przez kursantów.


Krzysztof Buła - trener umiejętności miękkich, Prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców. Wieloletni debatant i organizator debat, w tym koordynator Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich.
Ma za sobą ponad 1500 godzin na "sali szkoleniowej". Jego celem jest aby wiedza o kulturalnej i merytorycznej dyskusji docierała do każdego.


Link do zapisów: https://tiny.pl/rpggt


Projekt współfinansowany Z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności