Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Konferencja online „Nikt mnie nie rozumie…Rzecz o relacji w małżeństwie”
07 grudnia 2020

Konferencja online „Nikt mnie nie rozumie…Rzecz o relacji w małżeństwie i rodzinie”


07.12.2020 , 17.00-19.00

 

Wystąpienia:

Elzbieta Cwynar-Budzińska    "Naukowa recepta na udany związek - co różni szczęśliwe związki od tych, które się rozstają"

 

Budowanie szczęśliwego związku to sztuka. Jeśli zastanawiasz się, co odróżnia szczęśliwe związki, od tych, które się rozstają. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć po jakich zachowaniach można przewidzieć, że para przestanie być razem i jak uniknąć zwiastunów rozstania to zapraszam Cię na mój wykład.

Dowiesz się:

·       kim jest John Gottman i dlaczego jego badania są takie ważne

·       jaka jest naukowa recepta na udany związek

·       jak uniknąć 4 jeźdźców Apokalipsy, czyli zachowań wskazujących, że relacja idzie w złym kierunku

·       jakie są sposoby na pielęgnowanie swojego związku

 

Ela Cwynar-Budzińska 

Trener, akredytowany coach ICF, psychoterapeuta. Od 11 lat podnosi efektywności pracy zespołów poprzez poprawę komunikacji, rozwiązywanie konfliktów i przygotowanie liderów. Pomaga parom i osobom indywidualnym rozwinąć skrzydła pracując jako coach i psychoterapeuta. Uczy jak się dogadać w domu i w pracy. Klienci cenią w niej autentyczność, podejście partnerskie oraz umiejętność wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób. Dzieli się swoją wiedzą na blogu www.jaksiedogadac.pl.

 

Tomasz Bagiński   „Dialog jako odpowiedź na wiele potrzeb w związku"

Ludzie będący w związku poddawani są na co dzień próbom, od których zależy, czy pozostaną razem, czy też się rozejdą. Ludzie się zmieniają, a zatem i relacja między nimi może się zmieniać, jeśli nie “aktualizują” relacji, mogą sobie nie poradzić z niezbędną ewolucją, napięciami, konfliktami. Taki uniwersalny sposób na pracę w relacji istnieje, choć wymaga wysiłku i zaangażowania obu stron. To DIALOG.

 

Tomasz Bagiński

Trener, coach, mediator, facylitator Kręgów Naprawczych. Specjalizuje się w obszarze skutecznej komunikacji, jak również zarządzania zespołami i zarządzania projektami. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego specjalizujący się w zagadnieniach z obszaru Psychologii Organizacji i Pracy. Jako konsultant i trener współpracuje EY Academy of Business. Jest prezesem Stowarzyszenia Mediacji NVC. Ukończył 12 dniowy trening Kręgów Naprawczych prowadzony przez Dominica Bartera (twórcę), od 2010 do 2012 prowadził grupę ćwiczącą Kręgi Naprawcze w Warszawie. Przeprowadził ten proces dziesiątki razy w warunkach presymulowanych oraz wielokrotnie w warunkach rzeczywistych w obszarach edukacji, organizacji ngo, biznesu i prywatnym życiu wielu osób.

 

Projekt jest współfinansowany ze srodków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

 

 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności