Widzisz wartość w tym, co robimy? Wesprzyj nas dobrowolną wpłatą w serwisie Patronite.

Inspirujemy

Czasem nie lubię żony…

Czasem nie lubię żony…
22 sierpnia 2022
Inspirujemy

Czasem nie lubię żony…


Czasem nie lubię żony…

 

Poznaliśmy się dawno temu… Kiedy obcość zamieniała się w lubienie, lubienie w zakochanie, zakochanie w miłość - nie wiedziałem, że kiedyś przyjdą dni, kiedy nie będę lubił swojej żony…

Początek małżeństwa niewiele różnił się od wcześniejszej relacji. Konflikty, o ile można je tak nazwać, były duszone tak szybko, że nie przypuszczaliśmy nawet, że kiedyś będą naszą codziennością… Owa codzienność zaczęła wchodzić w naszą relację zabierając czas dla siebie, czas na rozmowy, czas na bycie blisko. Pojawiły się pierwsze problemy finansowe, brak pracy, niespełnione marzenia…

Ale wtedy jeszcze mieliśmy siłę, by do siebie wracać, by nawet późno w nocy rozbijać w proch wszelkie przeszkody, by wspierać się w oczekiwaniach.

Minęło kilkanaście lat małżeństwa i na koncie mieliśmy kilka spełnionych marzeń. Ale okazało się, że czas dla siebie niewyobrażalnie się skurczył, ukochane dziecko, potem drugie i trzecie, a także intensywna praca wypełniała dzień za dniem… I nie było już czasu, by wymienić myśli, by się w siebie wsłuchać, przytulić tak po prostu… Dni mijały. Z bliskości emocjonalnej zostały strzępy… Pojawiły się myśli o tym, że czasem jej nie lubię, a przecież wciąż kocham… Jak to odkręcić? W którym momencie jest za późno?

To wymyślona historia pary. Być może odnajdujesz w niej swoje małżeństwo…? Jeśli nie chcesz, żeby było za późno – przyjdźcie do Alegorii w Tarnowie na Kurs Małżeński Alpha, który pozwoli Wam na nowo zakochać się w sobie; odświeżyć relację; porozmawiać o rzeczach najważniejszych; poczuć, że wciąż się kochacie i że możecie wykradać codzienności chwile tylko dla siebie. Jeśli chcesz poznać „narzędzia” do lubienia żony (męża) – te spotkania są właśnie dla Ciebie :-)

Zaletą Kursu jest jego uniwersalność, to że kierowany jest do par, które są ze sobą kilka miesięcy lub kilkadziesiąt lat… Tematy, które są podejmowane na nim:

Sesja 1. Wzmacnianie więzi

Nauczycie się wzajemnie rozumieć swoje potrzeby i pragnienia emocjonalne.

Sesja 2. Sztuka komunikacji

Poznacie jak komunikować się efektywnie.

Sesja 3. Rozwiązywanie konfliktów

Opracujecie metody rozwiązywania konfliktów i sporów.

Sesja 4. Moc przebaczenia

Dowiecie się, jak przepraszać i przebaczać sobie nawzajem.

Sesja 5. Wpływ rodziny

Rozpoznacie jak wychowanie wpływa na Waszą relację.

Sesja 6. Dobry seks

Znajdziecie sposoby rozwijania relacji seksualnej.

Sesja 7. Miłość w działaniu

Odkryjecie „język miłości”  partnera i to, jak właściwie okazywać mu miłość.


 Zapraszamy na spotkania do Alegorii  - startujemy 16.09.2022r, godz. 19.00

Terminy kolejnych spotkań: 23.09, 30.09, 14.10, 21.10,28.10,04.11

Uroczyste zakończenie: 25.11.2022

 Zapisy -  do dnia 15.09.2022r.

tel: 793 337 227

e-mail: sylwiakulig.iner@gmail.com

Udział w kursie jest bezpłatny. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności